✔  BEZPŁATNA DOSTAWA W 24h       ✔   14 DNI NA WYGODNY ZWROT

Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Niektóre małe z pozoru zabiegi potrafią naprawdę wiele zmienić i nadać całej stylizacji zupełnie innego wyrazu! Być może już dobrze je znasz i z powodzeniem stosujesz. Jeśli jednak zaczerpniesz z tego artykułu choć jedną nową wskazówkę, dzięki której upiększanie stylizacji wskoczy na wyższy poziom, to znaczy, że warto było go napisać!
Czytaj więcej
Czujesz dyskomfort spowodowany blizną, kiedy przychodzi do odsłonięcia ciała na plaży? Skorzystaj z kilku prostych chwytów, które pozwolą zamaskować bliznę po cięciu cesarskim i pomogą znów poczuć się pewnie i swobodnie na wakacyjnej plaży!
Czytaj więcej
Powrót do wodnych aktywności dla kobiet po mastektomii może nie tylko pomóc w odzyskaniu dobrego samopoczucia lecz jest wręcz zalecany dla zdrowia, zwłaszcza, jeśli stanowił przyjemną rutynę jeszcze przed operacją. Kontakt z wodą pomaga zmniejszyć napięcie mięśniowe, pozwala odprężyć ciało i umysł, pozytywnie wpływa na długotrwałą odporność i wpływa na dobry nastrój. Jednak dla wielu Pań dobór kostiumu do protezy często stanowi kłopot i pewnego rodzaju blokadę przed powrotem do pływania. Radzimy więc, na co zwrócić uwagę przy wyborze stroju kąpielowego dla amazonek, by był on bezpieczny, komfortowy i pozwolił znów cieszyć się czasem spędzonym w wodzie.
Czytaj więcej
Alergik - ten to ma przekichane! Wiosną dosłownie... czy naprawdę musi cierpieć również latem? Uczulenia skórne spowodowane źle dobranym kostiumem kąpielowym mogą zmienić najlepiej zaplanowany urlop w wymarzonym miejscu w prawdziwy koszmar. Dziś dzielimy się z Tobą kolejną porcją wiedzy, co zrobić, by przechytrzyć alergie w wakacje!
Czytaj więcej
To, że na sezon wakacyjny trzeba jeszcze trochę poczekać wcale nie znaczy, że nie możesz myśleć o plażowych stylizacjach. Przeciwnie, im lepiej przemyślany look z idealnie dobranymi dodatkami, tym więcej spojrzeń pełnych zachwytu przyciągnie na morskim brzegu. Przedstawiamy cztery klasyczne stylizacje, które nie tylko dodadzą Ci klasy, lecz również zapewnią wygodę i świetnie sprawdzą się na plaży.
Czytaj więcej
pixel