✔  BEZPŁATNA DOSTAWA W 24h       ✔   14 DNI NA WYGODNY ZWROT

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwroty i wymiany

Informacje dotyczące zwrotów i wymian:ZWROT POPRZEZ SERWIS INPOST SZYBKIE ZWROTY

Jak zwrócić produkty za pośrednictwem serwisu InPost Szybkie Zwroty za 9,83 zł?

1

Wygeneruj zwrot

Zaloguj się na swoje konto w sklepie lub wygeneruj zwrot przechodząc na stronę: modelove.pl/dodajzwrot (wystarczy podać numer zamówienia oraz adres mailowy lub telefon).
Podczas dodawania zwrotu wybierasz zwracane produkty oraz formę zwrotu. Na ostatniej stronie wygenerowanego wydruku znajduje się instrukcja i kod nadania zwrotu, który należy umieścić na paczce.

2

Zapakuj starannie produkt, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu i dołącz formularz wygenerowany w kroku 1.

Wybrane produkty z naszej oferty ze względu na ich specyfikę i elementy usztywniane prosimy odsyłać w kartoniku (np. w tym, w którym wysłaliśmy produkt). Produkty odesłane w elastycznym opakowaniu są zgniatane w transporcie, co powoduje zniszczenie produktu i obniżenie jego wartości.

3

Nadaj przesyłkę

Umieść na paczce 10-cyfrowy kod zwrotu wygenerowany w kroku 1. Udaj się do dowolnego Paczkomat® InPost w Polsce i wybierz „Nadaj paczkę” a następnie „Mam kod zwrotu lub kod nadania”.
Ostatni krok to wybór odpowiedniego rozmiaru paczki, po którym otworzy się skrytka w której możesz umieścić paczkę (nie zapomnij zamknąć drzwiczek).

4

Poczekaj na zwrot środków

Pieniądze zwrócimy Ci w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. Zwrot środków otrzymasz w formie wskazanej podczas generowania zwrotu.SAMODZIELNY ZWROT

Jak zwrócić produkt we własnym zakresie?

1

Wypełnij formularz zwrotu / wymiany

Formularz znajdziesz w przesyłce z Twoim zamówieniem. Przykładowy formularz możesz również pobrać tutaj.
Nie musisz dołączać dowodu zakupu (faktura VAT jest cały czas dostępna w systemie).

2

Zapakuj starannie produkt, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu i dołącz formularz.

Wybrane produkty z naszej oferty ze względu na ich specyfikę i elementy usztywniane prosimy odsyłać w kartoniku (np. w tym, w którym wysłaliśmy produkt). Produkty odesłane w elastycznym opakowaniu są zgniatane w transporcie, co powoduje zniszczenie produktu i obniżenie jego wartości.

3

Nadaj przesyłkę

Produkt odsyłasz na własny koszt. Polecamy wybór takiej przesyłki, do której otrzymasz potwierdzenie nadania (np. paczka pocztowa, przesyłka kurierska itp.)

Adres punktu obsługi zwrotów:
Hurtownia Bielizny
ul. Wyszyńskiego 23
62-200 Gniezno

4

Poczekaj na zwrot środków

Pieniądze zwrócimy Ci w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. Zwrot środków otrzymasz na numer konta podany w formularzu odstąpienia od umowy.WYMIANA PRODUKTU

Jak wymienić produkt?

1

Wypełnij formularz zwrotu / wymiany i odeślij produkt do wymiany

Informacje dotyczące zwrotu znajdziesz powyżej. Możesz skorzystać z serwisu Wygodne Zwroty lub odesłać produkt samodzielnie.

2

Złóż zamówienie, aby zarezerwować nowy produkt i jako formę płatności wybierz: "Wymiana produktu".

W automatycznym powiadomieniu o wpłynięciu zamówienia będzie widniała kwota do zapłaty. Zignoruj tę informację - do czasu otrzymania przesyłki z produktem od Ciebie zamówienie będzie widniało jako nieuregulowane.

3

Nowe zamówienie wyślemy w ciągu 24-48 godzin od otrzymania przesyłki ze zwrotem.

Pamiętaj, że wymiana produktu może potrwać łącznie kilka dni roboczych i czas ten jest zależny od tego jak szybko otrzymamy przesyłkę ze zwrotem (czas realizacji wymiany = czas dostarczenia przesyłki do punktu obsługi zwrotu + obsługa zwrotu + czas dostarczenia przesyłki z nowym produktem).

!

Potrzebna jest pilna wymiana?

W takiej sytuacji zalecamy złożenie nowego zamówienia i opłacenie go (przedpłata na konto lub płatność przy odbiorze). Produkt z poprzedniego zamówienia odeślij jako zwrot. Dzięki temu będziemy mogli natychmiast zrealizować zamówienie, nie czekając na Twoją paczkę, a po jej otrzymaniu zwrócimy środki na podany numer konta.
Informacje dotyczące wymiany i zwrotu znajdziesz również w naszym Regulaminie (punkt 8.)

pixel