✔  BEZPŁATNA DOSTAWA W 24h       ✔   14 DNI NA WYGODNY ZWROT

Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Wakacyjny wyjazd nad wodę to dla każdego czas relaksu i zabawy. Nie powinien więc kojarzyć się ze stresem i niepewnością. Dobór odpowiedniej garderoby i akcesoriów nie zawsze jest oczywisty i może okazać się prawdziwą sztuką! Przedstawiamy zatem listę ogólnych zagadnień, na które warto zwrócić uwagę przed wakacyjnym wyjazdem i w czasie samego plażowania.
Czytaj więcej
Morsowanie - kostiumy kąpielowe dla morsów
Odporność można wzmacniać na wiele różnych sposobów, m.in. poprzez odpowiednią dietę, witaminy czy napary z ziół. Jest jednak również inna niezwykle skuteczna (choć nie dla wszystkich) i ekstremalna metoda - morsowanie. Przeczytaj i dowiedz się co zrobić, aby morsowanie rzeczywiście było zdrowe i przyjemne!
Czytaj więcej
Jesteś tym, co nosisz, czyli po co czytać metki
Czy zastanawiasz się, z czego zrobione jest to, co bezpośrednio dotyka Twojej skóry każdego dnia przez wiele godzin? Przeczytaj jak oprócz urody krojów i wzorów nowych ubrań zafundować sobie komfort noszenia i radość z ich dobrego stanu na długi czas!
Czytaj więcej
W Polsce z roku na rok mamy coraz więcej gorących dni. Ich ilość w najbliższych latach ma się stale zwiększać! Dlatego bardzo ważne dla Twojego zdrowia i komfortu jest, aby tkanina w letnich ubraniach była odpowiednio dobrana. W tym artykule przybliżymy Ci, jaki materiał jest najlepszy latem, jakie są różnice pomiędzy naturalnymi tkaninami i powiemy czemu unikać chemicznych materiałów.
Czytaj więcej
Rodzaj sylwetki to istotny czynnik, który wpływa na dopasowanie kostiumu kąpielowego. Jeżeli jesteś klepsydrą, jabłkiem, kolumną czy gruszką w naszym poradniku znajdziesz istotne wskazówki, jak odpowiednio dobrać strój kąpielowy. Wystarczy tak niewiele, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt!
Czytaj więcej
Odpowiednie dopasowanie kostiumu do sylwetki to jedno z najważniejszych zadań, które należy wykonać, szykując się do wyjazdu na plażę. Warto znać typ swojej figury z jej wszystkimi atutami i mankamentami. W tym artykule pomożemy Ci przyporządkować cechy konkretnych części ciała do najczęściej spotykanych, skatalogowanych typów sylwetki. Dzięki temu wybór idealnego stroju dla Ciebie stanie się znacznie łatwiejszy!
Czytaj więcej
pixel